Haber Detayı
13 Şubat 2019 - Çarşamba 17:05
 
TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ ÇORLU'DA TOPLANDI
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Şubat Dönemi Olağan Meclis Toplantısı Çorlu Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda gerçekleşti.
Gündem Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Meclis toplantısı başlamadan önce söz alan Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Çorlu Belediyesi olarak büyükşehir belediyesi meclis toplantısına ev sahipliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi: “5 yıldır Tekirdağ’ımız için hep birlikte çalışıyoruz, birlikte mücadele ediyoruz. El birliğiyle güzel çalışmalara imza attığımıza inanıyorum. Hazır söz sırası gelmişken; başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Albayrak ve kıymetli ilçe belediye başkanlarımız olmak üzere tüm büyükşehir belediye meclis üyelerimize çalışmaları ve emekleri için Çorlu halkı adına teşekkür etmek istiyorum. Şubat ayı meclis toplantımızın verimli geçmesini diliyor, hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ise 59. meclis toplantısının gerçekleştirildiğini ifade ederek ev sahipliği yapan Çorlu Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti.
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak başkanlığında gerçekleşen toplantıda 20 gündem maddesinin yanı sıra ek gündem maddeleri ile komisyon raporları görüşülerek karara bağlandı.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: TEKİRDAĞ, BÜYÜKŞEHİR, MECLİSİ, ÇORLU'DA, TOPLANDI,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı