Haber Detayı
20 Mayıs 2019 - Pazartesi 12:00
 
TEKİRDAĞLI BÜROKRATLAR BULUŞTU
Hazine ve Maliye Bakanlığı Daire Başkanı Murat ÇELİKER ile Vergi Müfettişi Hüseyin BİLGİN, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı Murat ÇETİNKAYA’ya makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
Gündem Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Daire Başkanı Murat ÇELİKER ve Vergi Müfettişi Hüseyin BİLGİN çalışma hayatında yaptıkları hizmetleri Merkez Bankası Başkanı'na sundular.

            Ziyaretin ilerleyen dakikalarında ülke ve bölge ekonomisi üzerine istişarelerde bulunuldu. Kısa, orta ve uzun vadede neler yapılabileceği hususunda fikir alışverişi yaptılar. Bölgemiz için ekonomik, mali ve sosyal anlamda neler yapılabileceğine yönelik görüş alışverişinde bulundular.

            Ziyaretin sonunda Vergi Müfettişi Hüseyin BİLGİN tarafından kaleme alınan “Uzmanın Çalışma Kitabı ve Verginame Serisi” kitapları başkan Çetinkaya'ya hediye edildi. Başkan bu kitaplarda çok emek olduğunu ve bu nedenle çok özel ve önemli gördüğünü belirtti. Vergi Müfettişi Hüseyin BİLGİN, Başkanın Tekirdağlıların hemşehrisi olarak herkes tarafından takdir edildiğini, böyle önemli mevkilerde hemşehrilerinin olması kendilerini cesaretlendirdiğini ve Tekirdağ bölgesinde Başkan Çetinkaya gibi daha nice değerlerin çıkmasını temenni ettiğini belirtti. Daire Başkanı Murat ÇELİKER’de başkanın ilgi alaka ve desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: TEKİRDAĞLI, BÜROKRATLAR, BULUŞTU,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı