Haber Detayı
18 Ocak 2020 - Cumartesi 21:23
 
TEKZEN ÇORLU'DA 2. MAĞAZASINI AÇTI
Tekzen, Çorlu’da açtığı yeni mağazası ile Türkiye genelindeki mağaza sayısını 134’e yükseltti. Türkiye’nin en yaygın ev geliştirme perakendecisi Tekzen, “Her ilde bir TEKZEN” hedefiyle büyümeye devam ediyor.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Türkiye’nin en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, Çorlu’daki 2. mağazasını Adnan Doğu Caddesi Lale İş Merkezi’nde açtı.

Tekzen Çorlu mağazasının açılışı Tekzen Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Onur Mertoğlu, Tekzen Operasyon ve Emlak Geliştirme Müdürü Hüseyin Menteşe, Tekzen Operasyon Müdürü Ekrem Erol, Tekzen Bölge Müdürü Ali Aksoy, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt’un yanı sıra Lale İş Merkezi yatırımcıları ve Tekzen çalışanlarının katılımıyla gerçekleşti.

Açılışı yapılan mağaza Tekzen'in Tekirdağ iline bağlı beşinci mağazası oldu.Çorlu’da açılan 1.368 metrekare satış alanına sahip yeni Tekzen mağazasında, geniş ürün yelpazesi ile binlerce çeşit ürün tüketicilerle buluşuyor.

Sektöründe en hızlı büyüyen zincir Tekzen, Çorlu mağaza açılışına özel stoklarla sınırlı kampanya ürünlerini 2 Şubat 2020 tarihine kadar tüketicilerle buluşturmaya devam edecek.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: TEKZEN, ÇORLU'DA, 2., MAĞAZASINI, AÇTI,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı