Haber Detayı
27 Şubat 2019 - Çarşamba 10:56
 
TESKİ ESKİ ARAÇLARINI KENDİ ATÖLYESİNDE YENİLİYOR
TESKİ Genel Müdürlüğü İkmal bakım ve onarım şube müdürlüğü personelleri, kurum bünyesindeki araçların bakım ve onarımını yaparak güvenli bir şekilde trafikte kullanılmasını sağlıyor.
Gündem Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Tekirdağ il genelinde çalışmalarına devam eden TESKİ, araçların bakım ve onarımlarını düzenli bir şekilde gerçekleştiriyor. Arızalanan araçların motor rektifiyesi, şase, yürür aksamlarının tamiri ve diğer arızaları alanında uzman TESKİ personeli tarafından yapılıyor. İkmal bakım ve onarım atölyesini ziyaret ederek revizyonu tamamlanan araçları inceleyen TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz yaptığı açıklamada; "yapılan bu çalışmalar sayesinde trafikte kullanılamayan araçlar tekrar hizmete alınarak Tekirdağ il genelinde altyapı çalışmalarında kullanılmaktadır" dedi.

Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim  İçöz, Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanı Hakan Atakan, İkmal bakım ve onarım şube müdürü Boran Karabağ ve  emeği geçen teknik personele teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: TESKİ, ESKİ, ARAÇLARINI, KENDİ, ATÖLYESİNDE, YENİLİYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı