Haber Detayı
29 Aralık 2018 - Cumartesi 22:46
 
TRAKYAKA ASYAPORT'TA TOPLANDI
Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu toplantısı, Tekirdağ'da yapıldı.
Gündem Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım başkanlığında Asyaport Limanı'nda gerçekleştirilen toplantıya, Edirne Valisi Ekrem Canalp, Kırklareli Valisi Osman Bilgin ve Trakya Kalkınma Ajansı yönetim kurulu üyeleri katıldı. 

Vali Yıldırım, toplantıda yaptığı konuşmada, Tekirdağ’ı, Edirne’yi, Kırklareli’ni bir olarak gördüğünü ve aynı kefeye koyup değerlendirdiğini söyledi.

Bölgenin kalkınması için güzel faaliyetlerin sürdürülmesi için çalışmalara devam ettiklerini aktaran Yıldırım, şunları kaydetti:

"Onun için bu bölgenin kalkınmasında Trakya Kalkınma Ajansı güzel faaliyetlere imza atabilirse, kalkınmada ufak da olsa bir sıçrama ortaya koyabilirse ne mutlu bize. Toplantı hangi ilde olursa olsun, hep beraber kararlar alıyoruz. Oy birliğiyle kararlar alıyoruz. Hepimiz, o kararların altına da imza atıyoruz. Bugünkü toplantımızda bunlardan bir tanesidir. Bu toplantının da bundan sonraki toplantıların da hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum." 

Yönetim kurulunda gündemdeki maddeler görüşülüp karara bağlandıktan sonra, Asyaport Limanı'nda incelemelerde bulunuldu. (aa)

 
Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: TRAKYAKA, ASYAPORT'TA, TOPLANDI,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı