Haber Detayı
16 Mayıs 2020 - Cumartesi 19:48
 
TREDAŞ ESNAFA İNDİRİMLİ ELEKTRİK VERECEĞİNİ AÇIKLADI
Trakya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (TREPAŞ), Covid-19 virüs salgınından zarar gören esnafa destek olmak için Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da faaliyet gösteren esnafları, indirimli elektrik fırsatlarından yararlanmaya çağırıyor.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - TREPAŞ’tan yapılan açıklamada; dünya ve ülkemizin de geçtiği zor günlerde, ticarethane ve sanayi müşterilerine destek olmak amacıyla, aktif elektrik birim fiyatlarının, mevcut ulusal tarifenin altına çekildiği ve 12 ay boyunca sabitlendiği bildirildi.

İndirim fırsatlarından yararlanmak isteyen müşterilerin, www.trepas.com.tr internet sitesinden, 444 88 35 No’lu Çağrı Merkezini arayarak veya en yakın Müşteri Hizmetleri Merkezlerinden TREPAŞ’a ulaşabileceği ifade edildi.

Açıklamada ayrıca, elektrik faturasının yüksek olduğu yönünde itirazı olan tüketicilerin, internet sitesinden, çağrı merkezinden veya en yakın Müşteri Hizmetleri Merkezlerine müracaatta bulunarak itiraz etmeleri halinde, yapılan bu itirazların süratle sonuçlandırılarak düzeltme işlemlerinin yapılacağı belirtildi.

TREPAŞ, hizmet odaklı anlayışı ve gerçekleştirdiği kolaylaştırıcı faaliyetlerle her zaman tüketicinin yanında olduğu mesajını verdi.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: TREDAŞ, ESNAFA, İNDİRİMLİ, ELEKTRİK, VERECEĞİNİ, AÇIKLADI,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı