Haber Detayı
05 Ocak 2021 - Salı 13:03
 
ÜN: YÜKSEL 50 BELEDİYE ÇALIŞANINI İŞTEN ÇIKARARAK EKMEKLERİYLE OYNADI
Gelecek Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin ÜN, Süleymanpaşa Belediyesinde kış ortasında 50 kişiyi işten çıkarılması ile ilgili bir basın açıklaması yayınladı.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Seçim zamanında kimsenin ekmeği ile oynamayacağını belirten Cüneyt Yüksel’in göreve geldiği günden bu yana önceki dönem de işe giren işçilere ve çalışanlara mobing uygulamakta ve bir çoğunu işten çıkarmaktadır diyerek tepkisini dile getirdi.
İŞÇİLER SİYASETE KURBAN EDİLİYOR
Gelecek Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin ÜN, ‘’2021 yılına girdiğimiz şu günler de Süleymanpaşa Belediyesinde işten çıkarmalar başladı. Pandemi sürecinde zor günler yaşayan vatandaşlarımız birde işten çıkarmalarla bu kış aylarında evlerine nasıl ekmek götürme derdine düştüler. Normalde pandemiden dolayı işten çıkarmalar durdurulmuştu? Süleymanpaşa Belediye başkanı Sayın Cüneyt Yüksel yine keyfi uygulamalarından birine imza attı. Kural tanımaz uygulamalarından biride bu kış aylarında insanları işten çıkarmakla vatandaşlarımızı zor durumda bırakmıştır. Göreve gelirken kimseyi işten çıkarmayacaklarını vaad eden Cüneyt Yüksel değişik birimlerden 50’ye yakın insanın işine son verdi. Bu keyfi uygulamanın sebebi kendi yandaşlarına yer açmakmıdır.? Gelecek Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı olarak bu kış şartlarında ve pandemi sürecinde vatandaşlarımızın yanındayız. Bu yapılan keyfi uygulamayı kınıyoruz.’’ Dedi.
BELEDİYEDE ÇALIŞAN İŞÇİLERİN EKMEĞİ İLE OYNAMAYIN
Bu yanlıştan biran önce dönülmesi gerektiğinin altını çizen Gelecek Partisi Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin ÜN, ‘’ Bu yapılan yanlışlardan biran önce dönülmelidir. Temennimiz odur ki bu yanlıştan dönülür ve ekmeğini kaybeden işçiler biran önce ekmeğine geri kavuşur. Tavsiyemiz, geçirdiğimiz bu zor dönemlerde Süleymanpaşa Belediyesinde çalışan işçinin ekmeği ile oynamamanızdır.’’ Diyerek sözlerini noktaladı.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ÜN:, YÜKSEL, 50, BELEDİYE, ÇALIŞANINI, İŞTEN, ÇIKARARAK, EKMEKLERİYLE, OYNADI, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı