Haber Detayı
22 Şubat 2019 - Cuma 12:06
 
VAKİTÇİ: HERKESİN VE HER SESİN BAŞKANI OLACAĞIZ
Saadet Partisi Çorlu Belediye Başkan Adayı Murat VAKİTÇİ Çağdaş Karadenizliler Derneğini ziyaret etti. Vakitçi, herkesin ve her sesin başkanı olacağını söyledi.
Gündem Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Saadet Partisi Çorlu Belediye Başkan Adayı Murat VAKİTÇİ Çağdaş Karadenizliler Derneğini ziyaret etti. Herkesin ve hersesin başkanı olacağını ifade eden VAKİTÇİ konuşmasına şöyle devam etti,”Huzurlarınıza dürüst belediyecilik anlayışıyla çıktık. İşi ehline vereceğiz. Ayrımcılık ve partizanlık yapmayacağız. Kapalı kapılar ardında iş görmeyeceğiz. Adil olacağız. Yolsuzluk ve israfa geçit vermeyeceğiz. Hizmetlerimizi doğru, hızlı ve estetik biçimde yapacağız. Yöresel imkân ve kaynakları harekete geçireceğiz. Kültürel değerleri koruyacağız. Sorunlara çare olacak bir anlayış tesis edeceğiz. Biz belediyecilik anlayışımız ile üniversite öğrencilerimizin ve akademisyenlerimizin dertlerine çare olacağız. Biz belediyecilik anlayışımız ile kadınlarımızın dertlerine çare olacağız. Biz belediyecilik anlayışımız ile çocuklarımıza ve gençlerimize umut dolu yarınlar inşa edeceğiz

Hayvan barınakları ve buna dair her türlü unsur yeniden düzenleyeceğiz. Dost bir belediyecilik kuracağız. 31 Mart bu konuda bir milat olacak. Seçmen diyorlar ya, biz seçen diyoruz.  Güzel günler için Murat VAKİTÇİ’yi seçin diyoruz.”

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: VAKİTÇİ:, HERKESİN, VE, HER, SESİN, BAŞKANI, OLACAĞIZ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı