Haber Detayı
27 Mart 2019 - Çarşamba 16:06
 
VAKİTÇİ: SANKİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ÇORLU ADAYI
Saadet Partisi Çorlu Belediye Başkan Adayı Murat VAKİTÇİ seçim çalışmalarına devam ediyor.
Gündem Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Çarşı ,pazar, ssnaf ,kahve ziyaretleri ile en ücra yerlere kadar giderek halkla buluşan Saadet Partisi Çorlu Belediye Başkan adayı Murat Vakitçi, halkın büyük bir teveccühü ile karşılaştığına vurgu yaparak şöyle devam etti;

“Haftalardır Çorlu halkımızla temas halindeyiz. Yüzlerce işyeri, esnaf, kahve ve değişik kesimlerden insanımızı ziyaret ettik. Herkesin ortak kanaati; ‘bu böyle gitmemeli, mevcut belediye laf üretiyor. İktidar tarafı ise Cumhurbaşkanı Erdoğan sanki Çorlu Belediye Başkanlığı seçimine giriyor’ havasını estiriyor. Belediye Başkan Adaylarının esamesi okunmuyor. Halbu ki şehrimizin çalmayan, çaldırmayan ‘CEPSİZ CEKETLİ’ yöneticilere ihtiyacı var. Hizmete ihtiyacı var. Onun için biz diyoruz ki, ‘DÜRÜST BAŞKAN – DÜRÜST YÖNETİM’ Saadet Partisi ile olur“

Çorlumuzun yıllardır birikmiş pek çok sorunlarının olduğunu biliyoruz. Çözüm yollarını da çok iyi biliyoruz. Bütün bu sorunlar; çalmadan, çaldırmadan, israf etmeden, adil ve şeffaf olunarak hizmet etmekle çözülür. Bu gün git, yarın gel anlayışına son verilecek. ‘Rüşvet’in adı bile anılmayacak.  Belediyenin kapısına  “RÜŞVET ALAN DA VEREN DE MELUNDUR”  tabelası asıcaz.

İletişim merkezimize gelecek olan talepler incelenerek en kısa sürede sonuçlandırılacaktır. Belediye mülküne ve parasına  ‘YETİM MALINA’ sahip çıkar gibi sahip çıkılacak. Her ay her mahallemizde mahalle konseyleri yaparak sorunlar yerinde tesbit edilip yerinde çözülecek.

Diğer adaylara sesleniyorum. Kazanamayacağım diye üzülmeyin. Sizlerin de Çorlumuza değer katacak bir çalışmanız varsa bizim “katılımcı belediyecilik” anlayışımızla biz onları da uygulayıp projeye sizin adınızı vereceğiz. Amaç Çorlumuza hizmetse gerisi teferruattır.”

 

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: VAKİTÇİ:, SANKİ, CUMHURBAŞKANI, ERDOĞAN, ÇORLU, ADAYI, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı