Haber Detayı
17 Şubat 2021 - Çarşamba 19:41
 
YAŞLARI ÇOK KÜÇÜK DAVRANIŞLARI ÇOK BÜYÜK
Yaşları küçük ama kalpleri büyük 5 arkadaş kendi yapmış oldukları oyuncakları düzenlenen kermeste satarak toplamış oldukları parayı Ergene’de ihtiyaç sahibi bir aileye vermek için Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’i ziyaret ederek parayı teslim ettiler.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Kendi yapmış oldukları oyuncakları düzenlenen kermeste satarak toplamış oldukları parayı Ergene İlçesinde ihtiyaç sahibi bir aileye vermek isteyen yaşları küçük ama kalpleri büyük 5 arkadaş toplamış oldukları parayı Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel’e teslim ettiler.

Bu güzel davranışlarının herkese örnek olması gerektiğini belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Çocuklarımızı ve bu güzel evlatlarımızı yetiştiren ailelerini canı gönülden tebrik ediyorum. Kendilerini belediyemizde misafir etmekten dolayı büyük mutluluk duyduğum çocuklarımızım eğitim hayatlarında da başarılı olacağına yürekten inanıyorum” dedi.

İhtiyaç Sahibi Ailelerimizin Her Zaman Yanlarındayız

Ergene’de ihtiyaç sahibi ailelerin her zaman yanlarında olduklarını belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Ergene Belediyesi olarak ihtiyaç sahibi ailelerimize sıcak yemek yardımı, kömür yardımı, erzak yardımı, ikinci el eşya yardımı, evde bakım hizmeti ve sağlık ambulansımız ile sağlık hizmeti veriyoruz. İhtiyaç sahibi tüm vatandaşlarımızın yanındayız. Biz büyük biz aileyiz ve ailemizde kim yardıma ihtiyaç duyuyorsa tüm desteğimizle onun yanındayız. Bugünde yaşları küçük ama kalpleri büyük 5 evladımız kendi yapmış oldukları oyuncakları kermeste satarak toplamış oldukları parayı Ergenemizde ihtiyaç sahibi bir ailemize vermek üzere bizlere teslim etmişlerdir” dedi.

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel makamında konuk ettiği küçüklerle günün anısına hatıra fotoğrafı çektirip çocuklara çeşitli hediyeler takdim etti.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: YAŞLARI, ÇOK, KÜÇÜK, DAVRANIŞLARI, ÇOK, BÜYÜK, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı