Haber Detayı
30 Temmuz 2021 - Cuma 11:50
 
ÇORLU BELEDİYESİ'NİN YÜZME KURSLARI DEVAM EDİYOR
İşletme ve İştirakler Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen yaz dönemi yüzme kursları Mustafa Kemal Atatürk Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nda devam ediyor.
Haberi


5 - 15 Temmuz ile 26 Temmuz - 5 Ağustos tarihleri arasında iki dönem hâlinde düzenlenen kurslara 4-18 yaş ve yetişkin yaş gruplarında 608 kursiyerin yüzme kurslarına katıldığını ve pandemi dönemine rağmen katılımın yüksek olduğunu belirten Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, performans sporcularının da yararlandığı Mustafa Kemal Atatürk Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nun Çorlu'da önemli bir vizyon oluşturduğunu söyledi.

Mustafa Kemal Atatürk Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nda düzenlenen sertifika törenine katılan Başkan Sarıkurt, pandemi dönemine rağmen her geçen gün artan kursiyer sayısına dikkati çekerek, Mustafa Kemal Atatürk Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nun süper yüzücülerin yetiştiği bir merkez hâline geldiğini sözlerine ekledi.

Öte yandan kursiyerler, sertifikalarını Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt ve eğitmenlerin elinden alırken kurslar 9 Ağustos - 19 Ağustos ve 23 Ağustos - 2 Eylül tarihleri arasında iki dönem hâlinde devam edecek.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ÇORLU, BELEDİYESİ'NİN, YÜZME, KURSLARI, DEVAM, EDİYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı