Haber Detayı
18 Haziran 2021 - Cuma 17:22
 
ÇORLU'DA BAZI YOLLAR ÇALIŞMALAR NEDENİYLE TRAFİĞE KAPATILACAK
Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Veysel Tunçcan, TESKİ, TREDAŞ ve diğer altyapı kuruluşları tarafından yapılacak çalışmalar nedeniyle Eski Çerkezköy Caddesi 1. Sokak ile Erdal İnönü Caddesi arasındaki bazı yolların araç trafiğine kapatılacağını söyledi.
Haberi


TRAKYA 2000 - Başkan Yardımcısı Tunçcan yaptığı açıklamada, "İlçemiz Cemaliye, Kemalettin, Kazımiye mahalleri sınırları içerisinde bulunan Eski Çerkezköy Caddesi 1. Sokak, Papatya 1. Sokak, Kırkova Caddesi, Çardaklı Çeşme Sokak, Stadyum Arka Sokak ve Erdal İnönü Caddesi üzerinde sırasıyla TESKİ, TREDAŞ ve diğer altyapı kuruluşları tarafından yapılacak çalışmalara müteakip belediyemiz sorumluluğunda olan bahse konu cadde ve sokaklar üzerinde üstyapı çalışmaları yapılarak imalatların sonlandırılması planlanmaktadır.

Bu kapsamda bahse konu çalışmalara 18.06.2021 tarihinde TESKİ tarafından başlanacağından, yapım işlerinin tamamlanması planlanan 1 Kasım 2021 tarihine kadar ulaşım için alternatif olarak aşağıda belirtilen gidiş ve geliş güzergâhlarının kullanılması gerekmektedir. Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için alternatif güzergâhları kullanmalarını önemle rica ederiz." dedi.

Alternatif Yol Güzergâhları

Gidiş Güzergâhı: Erdal İnönü Caddesi – Uğur Mumcu Caddesi – Toros Caddesi – Mavili Bahçe Sokak – M.T.A. Sokak – Alipaşa İlkokulu Arka Sokak – Alipaşa İlkokulu Arka 2. Sokak – Alipaşa İlköğretim Arka 1. Sokak – Üveyik Sokak – Atilla Caddesi – Halit Ziya Uşaklıgil Caddesi – Fatih Caddesi

Geliş Güzergâhı: Fatih Caddesi – Halit Ziya Uşaklıgil Caddesi – Atilla Caddesi - Üveyik Sokak – Alipaşa İlkokulu Arka 1. Sokak – Alipaşa İlkokulu Arka 2. Sokak – Alipaşa İlkokulu Arka Sokak – M.T.A. Sokak – Mavili Bahçe Sokak – Toros Caddesi – Uğur Mumcu Caddesi – Erdal İnönü Caddesi

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ÇORLU'DA, BAZI, YOLLAR, ÇALIŞMALAR, NEDENİYLE, TRAFİĞE, KAPATILACAK, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı