Haber Detayı
01 Haziran 2019 - Cumartesi 10:18
 
ÇORLU'DA MUHTARLIK BİNALARI ONARILIYOR
Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, mahalle muhtarlık binalarındaki bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.
Gündem Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Çorlu mahalle muhtarlarının halka daha iyi şartlarda hizmet verebilmesi için Çorlu Belediyesi tarafından yaptırılan muhtarlık binalarının bakım, yenileme ve onarım çalışmaları da yine Çorlu Belediyesi tarafından yapılıyor.

Zaman içinde hava şartlarından dolayı dış cephesi eskiyen mahalle muhtarlıklarını boyama çalışmaları Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştiriliyor. Nusratiye Mahalle Muhtarlığı'ndaki dış cephe boyama çalışmasını gerçekleştiren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, muhtarlık binalarına yeni bir görünüm kazandırdı.
Nusratiye Mahalle Muhtarlığı'nda gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Yardımcısı Özcan Veysel Tunçcan, Fen İşleri Müdürlüğü yetkililerinden bilgi aldı. Muhtarların halka hizmet konusunda önemli bir misyon üslendiklerini belirten Başkan Yardımcısı Tunçcan, Başkanımız Ahmet Sarıkurt'un yerel yönetimlerin mahallelerimizdeki en temel taşı olarak ifade ettiği mahalle muhtarlarımızın halkımıza daha iyi hizmet verebilmesi için çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti.

Nusratiye Mahalle Muhtarlığı'nda gerçekleştirilen çalışmaların tamamlanmasının ardından Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, Hatip Mahalle Muhtarlığı'nda boya ve bakım çalışmalarına başladı.
Dış cephe boyama çalışmaları önümüzdeki günlerde diğer muhtarlık binalarımızda da gerçekleştirilecek.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ÇORLU'DA, MUHTARLIK, BİNALARI, ONARILIYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı