Haber Detayı
21 Haziran 2019 - Cuma 13:24
 
ÇORLU'YA YAPILACAK YATIRIMLAR GÖRÜŞÜLDÜ
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Çorlu Belediyesi yetkilileri, Çorlu'ya yapılacak yatırımlar konusunda fikir alışverişinde bulunmak üzere toplantı gerçekleştirdi.
Gündem Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Çorlu Belediyesi yetkilileri, Çorlu'da ortaklaşa gerçekleştirilecek olan projeleri masaya yatırmak üzere ortak bir toplantı düzenlendi. Toplantıya Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak,  Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Atabey Baytöre ile Kaan Gaytancıoğlu, TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz, TEKPARK Genel Müdürü Ali Osman Yaşar, Tekirdağ Büyükşehir Daire Başkanları, şube müdürleri, TESKİ ve TEKPARK yetkilileri, Çorlu Belediye Başkan Yardımcıları Güner Çetin, Özcan Veysel Tunçcan, Adnan Kum, Oktay Çolpan ile İbrahim Turgut Bolat ve Çorlu Belediyesi birim amirleri katıldı. Gerçekleştirilen toplantıda Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin Çorlu'da gerçekleştireceği projelerin yanı sıra devam eden projeler de masaya yatırıldı ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Çorlu'da devam eden ve yeni dönemde hayata geçirilmesi planlanan yatırım projelerinin Çorlu halkı için son derece önemli olduğunu ifade eden Başkan Sarıkurt, bu projelerin bir an önce hayata geçirilmesi için Büyükşehir Belediyesi'nin de, Çorlu Belediyesi'nin de elinden ne geliyorsa yapması gerektiğini belirtti. Çorlu'muzun, Trakya'nın en büyük ve en gelişmiş kenti olduğuna dikkat çeken Başkan Sarıkurt, ulaşım, alt yapı, tesis, çevre düzenlenmesi gibi farklı konularda yapılacak yatırımlarla Çorlu'nun daha da gelişeceğini kaydederek Çorlu Belediyesi'nin Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile koordineli bir şekilde çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Söz konusu toplantıda Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin geçmiş dönemde Çorlu'da gerçekleştirilen projeleri değerlendirilirken yeni dönemde gerçekleştirilecek projeler hakkında da bilgi ve fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ÇORLU'YA, YAPILACAK, YATIRIMLAR, GÖRÜŞÜLDÜ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı