Haber Detayı
07 Nisan 2021 - Çarşamba 23:01
 
MÜSİAD TEKİRDAĞ'DAN ANKARA ÇIKARMASI
Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD) Tekirdağ Başkanı Ramazan Doğan ve beraberindeki heyet Ankara’da bir takım ziyaretler gerçekleştirdi.
Haberi


TRAKYA 2000 - Geçtiğimiz ay olağan genel kurulu toplantısını gerçekleştiren ve Tekirdağ MÜSİAD Başkanlık görevini üstlenen Ramazan Doğan ile heyeti faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. 
MÜSİAD Tekirdağ Başkanı Ramazan Doğan, Başkan Yardımcısı Projelendirme Ve İş Geliştirmeden Sorumlu ) Münür Kılıç, Başkan Yardımcısı (Bütçe ve Mali İşlerden Sorumlu) Haldun Cömert ,  Tekstilde Yenilik Yönetimi ve Tasarım Komite Başkanı Gürkan Kesim, Maden , Enerji Yönetimi ve Yatırım Komite Başkanı Serdar Pirpir ,Sağlık Medikal İlaç Üretim  ve Ticaret Komite Başkanı Selami Tarak ve Genç MÜSİAD Tekirdağ Başkanı Cihan Karaca , TBMM Başkanı, Tekirdağ Milletvekili Prof.Dr. Mustafa Şentop’u, İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy’u, Tekirdağ Milletvekili  Mustafa Yel , Tekirdağ Milletvekili  Faik Öztrak’ı Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer’i, Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül’ü , Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygün’ü, İçişleri Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Nedim Akmeşe’yi ve Adalet Bakanlığı Özel Kalem Müdürü Tetkik Hakim Seçkin Gül’ü  makamlarında ziyaret etti.  
Ziyaret programını MÜSİAD Ankara Şube Başkanı Hasan Fehmi Yılmaz’ı ziyaret ederek tamamlayan Doğan  ;
 ‘Görüşmelerde MÜSİAD Tekirdağ faaliyetleri hakkında bilgilendirme ve bölgemiz ve ilimiz hakkında değerlendirmeler  yaptık . Görüşmelerimiz çok güzel geçti, yapmış olduğumuz ve yapacağımız projelerimiz hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Verimli bir Ankara ziyareti gerçekleştirdik. Misafirperverlikleri için TBMM Başkanımız Sn. Prof.Dr. Mustafa Şentop’a , İçişleri Bakan Yardımcımız Sn. Mehmet Ersoy’a, Kıymetli  Milletvekillerimize, İçişleri Bakanlığı Genel Müdür Yardımcımız Sn. Nedim Akmeşe’ye ,  Adalet Bakanlığı Özel Kalem Müdürü Tetkik Hakim Sn.Seçkin Gül’e ve  MÜSİAD Ankara Başkanımız Sn. Hasan Fehmi Yılmaz’a teşekkür ediyorum ‘dedi.
Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: MÜSİAD, TEKİRDAĞ'DAN, ANKARA, ÇIKARMASI, ,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı