Haber Detayı
02 Mayıs 2019 - Perşembe 15:57
 
RASİM YÜKSEL 94 BİN METREKARELİK YEŞİL ALANI İNŞAAT FİRMASINA SATMAK İSTEDİ
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, halkın eğlence ve dinlenme merkezi konumundaki 94 bin 188 bin metrekarelik koruluğu bir inşaat şirketine satmak istedi. Satışa AK Partili belediye meclis üyeleri sert tepki gösterince Başkan Yüksel geri adım attı.
Gündem Haberi


İzzet MEDE – CHP’li Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Velimeşe Mahallesi’nde yeşil alan ve park konumunda bulunan 94 bin 188 bin metrekarelik koruluğu bir inşaat şirketine satmak istedi. Ancak AK Parti Ergene Belediye meclis üyelerinin itiraz dilekçesi vermesi ve çeşitli girişimlerde bulunmasından sonra Başkan Rasim Yüksel geri adım atmak zorunda kaldı. AK Partili belediye meclis üyeleri Velimeşe’nin oksijen deposunun bir inşaat şirketine satılmak istenmesine bir anlam veremediklerini söylediler. Ergene halkının da daha önce belediyeye ait bir çok yeri satan Başkan Yüksel’e tepki gösterdikleri belirtildi.

Ergene Belediyesi’nin AK Partili belediye meclis üyeleri H. İbrahim Cebeci, Serkan Bezgin, Doğan Akar, Nihal İşbilen, Şükrü Kırıkçı, Bilal Koçak, Gülsün Şengül, Selime Avcı ve Erol Yürük önerge vererek satışa engel oldu.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: , RASİM, YÜKSEL, 94, BİN, METREKARELİK, YEŞİL, ALANI, İNŞAAT, FİRMASINA, SATMAK, İSTEDİ,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı