Astroloji

 

 

Akrep 2021-04-11
Yakın çevreniz konusunda biraz daha dikkatli olmanız gerekebilir. İnsanların sizin iyi niyetinizi kullanmasına izin vermeyin. İlişkilerde ölçülü olun. Kendi değerinizi kendiniz belirleyin.
Aslan 2021-04-11
Uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınız ile yeniden iletişime geçebilirsiniz. Görüşemediğiniz zamanları telafi etmek için planlar yapabilir ve arkadaşlarınızla oldukça keyifli zaman geçirebilirsiniz.
Balık 2021-04-11
Sosyal çevrenizle organizasyon yapmak için harika bir gün olabilir. Online görüşmeler dostluklarınızı pekiştirebilir ve mesafeleri yakınlaştırarak sizleri fazlasıyla motive edebilir.
Başak 2021-04-11
Bugünü tamamen ailenize ayırmak isteyebilirsiniz. Yoğun temponuzdan dolayı yeterli vakit ayıramadığınız düşünebilir ve ailenizle eğlenceli dolu dolu bir gün geçirebilirsiniz.
Boğa 2021-04-11
Telefon trafiğinizin yoğun olduğu bir gün olabilir. Özellikle uzaktaki akrabalarınız ile mesafe yüzünden araya soğukluk girebilir. Süreci doğru yönetmek buzların erimesine sebep olabilir. Anlayışlı olun.
İkizler 2021-04-11
Maddi sorumluluklarınız bazen sizi fazlasıyla yorabilir. Karar almakta oldukça zorlandığınız ve hareket edemediğinizi hissedebilirsiniz. Tek başınıza yönetmekte zorlandığınız bu konularda bir kişiden destek almak size iyi gelebilir.
Koç 2021-04-11
İletişimlerinizde beden dilinizi daha özenli kullanmalısınız. Abartılı kullanmanız çevreniz tarafında eleştirilebilir. Konuşma esnasında heyecanınızı dizginlemeye özen göstermelisiniz. İş hayatınızda önemli kararlar veriyorsunuz.
Kova 2021-04-11
Aileniz ile görüşmek özlem gidermek isteyebilirsiniz. Yoğun çalışma temponuz aradaki mesafeyi artırmış olabilir. Bu zamanı telafi etmek için desteğinizi ve sevginizi fazlasıyla göstermeye önem verin.
Oğlak 2021-04-11
Günü kişisel ihtiyaçlarınıza ayırabilirsiniz. Birikmiş işlerinizi düzenlemek isterken yeniden şekillendirebilirsiniz. Sonuca varmak için sabırlı olun.
Terazi 2021-04-11
Sakin ve uyumlu iletişiminiz bugün biraz agresif olabilir. Taviz verdiğiniz konular yüzünden üzerinize gelmeleri sabrınızı oldukça zorlayabilir. Gerektiği yerde gereken cevabı vermeniz sınırların belirlenmesinde doğru yol olabilir.
Yay 2021-04-11
Sahip olduklarınızı koruma konusunda yanlış hareket ettiğinizi düşünebilirsiniz. Kayıpları en aza indirmek için hızlıca değişime gitmelisiniz. Bakış açınızı değiştirin.
Yengeç 2021-04-11
İş arama sürecinde iseniz yorgunluk içerisinde olabilirsiniz. Beklediğiniz haberlerin gecikmesi sizleri ruhsal olarak yorabilir. Pes etmeden sabırlı hareket ederek başvurularınıza devam etmelisiniz.

 

 

Kaynak: 2021-04-11

 

Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı