Haber Detayı
17 Nisan 2019 - Çarşamba 15:19
 
BAŞKAN NİKAH KIYDI
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel Ulaş Nikah Salonu'nda Nihal Eriş ve Başak Şentürk çiftlerinin nikahını kıyarak yeni evlenecek olan çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi.
Yaşam Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Ergene Belediyesi nikah salonunda evliliğe ilk adımı atmak üzere evet diyecek olan çiftlere Başkan Yüksel sürpriz yaptı. Nikah memuru cübbesini üzerine giyen Başkan Yüksel Nihal Eriş ve Başak Şentürk çiftlerinin nikahını kıydı.

Yeni hayatlarında genç çifte mutluluklar dilediğini belirten Başkan Yüksel, “Evlilik çok kutsal bir müessesedir. Tabii ki evlilik hayatınızda iyi ve kötü günleri birlikte yaşayacaksınız. Yeni hayatınızda karşınıza çıkacak olan engelleri, sorunları birlikte aşacaksınız. Her şeyden önce bu evliliğin sağlık mutluluk ve huzur içinde devam etmesini temenni ediyorum. Saygı, sevgi ve hoşgörünüzü birbirinizden eksik etmeyiniz. Vatanını seven, Atatürkçü çocuklar yetiştirin. Sizlere sağlıklı ve sevgi dolu geçireceğiniz güzel günler, mutluluklar diliyorum. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: BAŞKAN, NİKAH, KIYDI,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı