Haber Detayı
15 Mayıs 2019 - Çarşamba 16:41
 
BAŞKAN SARIKURT YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ
Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt Nusratiye Mahallesi'nde devam eden yol ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceleyerek ekiplerden bilgiler aldı.
Gündem Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yol ekipleri tarafından Nusratiye Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi ve bağlı sokaklarda yürütülen yol yapım ve kaldırım çalışmaları devam ederken, çalışmaları yerinde inceleyen Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt ve Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Veysel Tunçcan, Fen İşleri Müdürlüğü görevlilerinden bilgi aldılar.
Başkan Sarıkurt çalışmalarda sona gelindiğini ifade ederek, "Devam eden hazırlıklar kapsamında Uğur Mumcu Caddesi ve bağlı Karaca Sokak, Karaca 3 ve 4. Aralık Sokak, Talih Sokak ve Nağme Sokak ile Toros Caddesi'nde 1.014 metre yol çalışması yapıldı. Bu kapsamda, 3070 m/tül bordür ve 3162 m² kaldırım taşı döşeme çalışmaları sona erdi ve sahada ilk etap hazırlıkları tamamlandı.
Tüm hazırlıkların tamamlanmasıyla birlikte asfalt serimi gerçekleştirerek yolu hizmete açacağız." diye konuştu.
Başkan Sarıkurt ve Başkan Yardımcısı Tunçcan, yol ve kaldırım çalışmalarının yanı sıra bölgede de inceleme yaparken vatandaşlarla görüş alışverişinde bulunarak çalışmalar hakkında bilgiler aktardılar.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: BAŞKAN, SARIKURT, YOL, ÇALIŞMALARINI, İNCELEDİ, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı