Haber Detayı
02 Kasım 2019 - Cumartesi 16:12
 
ÇORLU'DA CHP'Lİ TOPRAK AİLESİNİN 200 TRİLYONLUK İMAR RANTI MUTLULUĞU
CHP Çorlu Belediye Meclis Üyesi Hasan Toprak ve kardeşi CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak’a ait Çorlu’daki arsalarına, belediye tarafından özel imar uygulamasıyla 200 trilyonluk rant sağlanmıştı. CHP’li başkanlar bugün Toprak ailesine ait Çorlu Gelişim Ev Aletleri’nin 30 yılını kutlamasında buluştu.
Haberi


İzzet MEDE –  CHP Çorlu Belediye Meclis Üyesi Hasan Toprak ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak’a ait Çorlu’da ki arazilerine belediyenin uyguladığı özel imar uygulamasıyla 200 trilyon liralık rant sağlanmıştı. Çorlu – İstanbul yoluna sıfır, Toprak ailesinin 70 dönüm arazisine sınırsız kat plaza yapma hakkı verilirken bitişiğinde ki arsalara sadece 3 kat izni verildi.  Toprak ailesine ait başka bir araziye de özel hastane yapma izni ve yine bitişikteki arsalara göre daha çok kat yapma hakkı tanınmıştı. Bu arazilere belediyenin özel imar izni vermesi nedeniyle Toprak ailesinin 200 trilyon lira rant elde edeceği belirtiliyor.

 Toprak ailesinin Çorlu’da ki işletmesi Gelişim Ev Aletleri bugün 30. Yılını kutladı. 30 yıl kutlamasına Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Çorlu belediye başkan yardımcıları, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Çorlu TSO Başkanı İzzet Volkan ve davetliler katıldı.

Belediyenin özel imar uygulamasıyla 200 trilyon rant sağladığı CHP Çorlu Belediye Meclis Üyesi Hasan Toprak’ın kutlama boyunca mutluluğu dikkat çekti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun hemşehrileri olan Toprak ailesinden CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Toprak, Kılıçdaroğlu'na en yakın isimlerden biri olarak biliniyor.  

200 TRİLYONLUK RANT HABERİNİ AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ.

http://www.trakyaolay.com/haber-belediyeden-chp-li-toprak-ailesine-200-milyon-liralIk-imar-rantI-35693.html

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ÇORLU'DA, CHP'Lİ, TOPRAK, AİLESİNİN, 200, TRİLYONLUK, İMAR, RANTI, MUTLULUĞU,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı