Haber Detayı
16 Eylül 2019 - Pazartesi 15:43
 
ÇORLU'DA PARKLAR AYDINLATILIYOR
Çorlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri şehir genelindeki parklarda aydınlatma çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar tüm parklar aydınlatılana kadar devam edecek.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ -  Park alanlarının aydınlatılarak daha güvenli ve kontrol edilebilir hale getirilmesi için çalışmalarını sürdüren Çorlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, sorumluluk alanında bulunan parklarda aydınlatma çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.
                Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Veysel Tunçcan,  vatandaşların huzur ve güvenliği için parklarda tedbir almaya devam ettiklerini  söyledi.
                Başkan Yardımcısı Tunçcan şehir genelinde sorumluluk alanlarındaki tüm parkların aydınlatılması için çalışmalarını sürdürdükleri belirterek, "Parklarımızın büyük bir kısmında aydınlatma mevcut. Dönem dönem yenileme çalışmaları da gerçekleştiriyoruz. Ekiplerimizin yaptığı kontroller ve vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda aydınlatması olmayan parklarda da çalışma başlattık. Karanlıkta kalan park kalmayacak.
                İlk etapta Sabriye Avcı Parkı, Mimar Sinan Caddesi 3. Sokakta bulunan park alanı, Arabacı Caddesi park alanı ve Güney Caddesi Karanfil 3. Sokaktaki park alanına 8 metre uzunluğunda direk dikerek 400 wattlık armatürler ile park alanlarını aydınlattık.
                Yetki ve sorumluluk alanlarımızda olan diğer parklara da kanun ve yönetmeliklere uygun özelliklerde yeni aydınlatma sistemlerini yerleştireceğiz. Öte yandan aydınlatması mevcut parklarda da çalışmalarımız devam ediyor.
                Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği bizim için çok önemli. Özellikle çocuklarımızın oynadıkları park alanlarına daha çok özen göstermeye gayret ediyoruz. Çorlu'muz için üretmeye ve çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ÇORLU'DA, PARKLAR, AYDINLATILIYOR, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı