Haber Detayı
13 Nisan 2019 - Cumartesi 18:03
 
ÇORLU LİFEPORT HOSPİTAL'DAN İDDİALI AÇILIŞ
Kapanan özel Lifeport Hospital hastenesi Çorlu'da poliklinik hizmetlerine başladı. Yeni hastane sahipleri ve hastane personelinin katılımıyla kurban kesilerek hizmete açılan hastane yetkilileri sağlık sektöründe iddialı olduklarını söylediler.
Sağlık Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Yeniden sağlık hizmeti vermeye başlayan ÇORLU LIFEPORT HOSPITAL hastanesi yeni sahipleri ile finansal olarak daha güçlü ve daha güvenli adımlarla sektöre dönüş yaptı. Resmi açılış töreni ilerleyen tarihlerde gerçekleştirilecek olan LIFEPORT HOSPITAL, ilk dönemde temel branşlarda faaliyet gösterecek. Deneyimli hekim kadrosu ve teknik altyapısı ile Çorlu ve çevre ilçelere de sağlık hizmeti verecek. Hastane yetkilileri,"Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmayı misyon edinen  LIFEPORT HOSPITAL, güncel tıbbi yaklaşımları , hasta memnuniyetini ve halk sağlığını en üst değer olarak benimsemiş, bu rotada ilerlemeyi ilke edinmiştir" dedi. 

7 bin 500 metrekare kullanım alanı olan, 75 yatak kapasiteli hastane, yeni yönetim anlayışıyla hizmet kalitesini yükseltmeyi amaçlıyor. LIFEPORT HOSPITAL,  bölgede örnek bir sağlık kuruluşu olmak için azimle ve mücadeleci bir ruhla kararlı adımlarla ilerlemeyi hedefliyor.

 

 

 

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ÇORLU, LİFEPORT, HOSPİTAL'DAN, İDDİALI, AÇILIŞ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı