Haber Detayı
23 Ekim 2020 - Cuma 13:29
 
ERGENE'DE MAHALLELER ARASI BAĞLANTI YOLLARI YAPILIYOR
Ergene Belediyesi ilçe genelinde yol ve asfalt çalışmalarına devam ederken bunun yanında mahalleler arasında yapımına başlamış olduğu bağlantı yol çalışmalarını da aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Ergene Belediyesi ilçedeki mahalleler arasındaki ulaşım ağını genişletmeye, yeni yollar yapmaya devam ediyor. Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından mahalleler arasında yapımına başlanılan bağlantı yol çalışmaları aralıksız bir şekilde sürerken,  Marmaracık – Ulaş OSB, Marmaracık-Karamehmet ASB ve Cumhuriyet-Yulaflı-Velimeşe mahalleleri arasındaki bağlantı yollarındaki çalışmaların tamamlanması ile mahalleler arasında ki ulaşım kolaylaşacak.

Nerde İnsan Orda Hizmet

Ergene Belediye Başkanlığı tarafından merkez ve kırsal ayrımı yapmadan vatandaşların yaşam standartlarının yükselmesi için çalışmalarına devam ettikleri bilgi verilirken, “Mahalleler arasında vatandaşların ulaşımını kolaylaştıracak olan yeni bağlantı yollarının yapımı tüm hızıyla devam ediyor. Standartlara uygun şekilde malzeme serimi yapan ekiplerimiz beton asfalt dökerek çalışmalarını tamamlayacak. Enerjimizi ve çalışma azmimizi vatandaşlarımıza duyduğumuz sevgiden alıyoruz. Nerde insan orda hizmet anlayışıyla Ergene’nin dört bir yanına hizmet götürüyoruz” açıklaması yapıldı.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ERGENE'DE, MAHALLELER, ARASI, BAĞLANTI, YOLLARI, YAPILIYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı