Haber Detayı
03 Ocak 2019 - Perşembe 19:43
 
ERGENE'DE YOLLAR PARKE TAŞLARIYLA DÖŞENİYOR
Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Yeşiltepe Mahallesinde bulunan Halil Pehlivan ve Halide Edip Adıvar sokakların da parke taş çalışması yapılıyor.
Gündem Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ -  Ergene Belediyesi, ilçe genelinde kilit parke taş döşeme çalışmalarına devam ediyor. Ergene Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Yeşiltepe Mahallesi'nde bulunan Halil Pehlivan ve Halide Edip Adıvar sokakların da parke taş çalışmalarına başlandı.

Darbe direnci ve yük taşıma kabiliyeti olan dayanıklı kilit parke taşlar ile döşenen Ergene’de ki sokaklar daha sağlam ve daha modern bir görünüme kavuşuyor. Yaz döneminde olduğu gibi kış döneminde de parke taşı döşeme çalışmalarını sürdüren Ergene Belediyesi Halil Pehlivan ve Halide Edip Adıvar sokaklarında ki çalışmalarını tamamlayıp hazırlanan planlar çerçevesinde sorunlu görülen diğer sokaklarda çalışmalarına başlayacak.

Yapılan bu güzel çalışmadan dolayı sokaklarının daha güzel bir hale geldiğini belirten mahalle sakinleri, hizmetleri takdirle karşıladıklarını belirterek Ergene Belediyesine teşekkür etti. 

 

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: ERGENE'DE, YOLLAR, PARKE, TAŞLARIYLA, DÖŞENİYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı