Haber Detayı
22 Ekim 2019 - Salı 14:57
 
FABRİKA DUVARLARINI ATATÜRK FOTOĞRAFLARIYLA DONATTI
Çorlu Belediyesi tarafından Fatih Caddesi'nde Çorlu'muzu güzelleştirmek ve çehresini değiştirmek için başlatılan çalışmalara destek veren Sarten Ambalaj San. ve Tic. A.Ş. fabrika duvarlarını Atatürk fotoğraflarıyla donattı.
Haberi


TRAKYA BÖLGE GAZETESİ - Çorlu'muza kent estetiği katmak ve vatandaşlarımızı sanatla buluşturabilmek için başlatılan çalışmalara bir destek de Sarten Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.'den geldi. Şehir sokaklarını sanat eserleri ile buluşturan ressamlarımızın ürettiği eserlerle farklı ve güzel bir görünüme kavuşan Fatih Caddesi'nde 1972 yılından bu yana Çorlu'muzda hizmet veren, yurt içi ve yurt dışındaki fabrikalarıyla dünya markası olan Sarten Ambalaj San. ve Tic. A.Ş. fabrika duvarlarını Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğraflarıyla donattı.
"Çorlu'muzu Hep Birlikte Güzelleştiriyoruz"
Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, Sarten Ambalaj San. ve Tic. A.Ş. yetkililerinin bu duyarlı ve anlamlı çalışması dolayısıyla oldukça duygulandığını ifade ederek, "Sarten Ambalaj Çorlu'muzda 1972 yılında kurularak bugün yurt içi ve yurt dışında 18 fabrikaya ulaştı. Bu süreç içerisinde hem Çorlu'muzun hem de ülkemizin ekonomisine sağladıkları katkı ve yarattıkları istihdam için çok teşekkür ederim.
47 yıldır Çorlu'muzda hizmet veren Sarten Ambalaj San. ve Tic. A.Ş. şehrimizi güzelleştirmek ve çehresini değiştirmek için başlatmış olduğumuz çalışmalara anlamlı bir destek vererek örnek teşkil etti. Cumhuriyetin ve Mustafa Kemal Atatürk'ün kenti Çorlu'muzun güzelleşmesi için taşın altına elini koyan, fabrikanın duvarlarını Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğraflarıyla donatan Sarten Ambalajın değerli sahipleri ve yöneticilerine verdikleri destekten dolayı Çorlu halkı ve şahsım adına teşekkür ederim.
Çorlu'muzu hep birlikte güzelleştirecek, daha güzel ve çağdaş bir kent inşa edeceğiz." dedi.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: FABRİKA, DUVARLARINI, ATATÜRK, FOTOĞRAFLARIYLA, DONATTI,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı