Haber Detayı
26 Şubat 2019 - Salı 14:30
 
SERKAN ERÇİLİ: BOZKURTU 1 NİSAN'DA ÇORLU BELEDİYESİ'NDEKİ MASAMA KOYACAĞIM
Çorlu Ülkü Ocakları’nın geçtiğimiz yıllarda öldürülen üniversite öğrencisi Fırat Yılmaz Çakıroğlu anısına düzenlediği fotoğraf sergisine katılan Cumhur İttifakı Çorlu Belediye Başkan adayı Serkan Erçili’ye bozkurt hediye edildi. Serkan Erçili,”Bozkurtu 1 Nisan’da Çorlu Belediyesi’nde masama koyacağım” dedi.
Gündem Haberi


Ülkü Ocakları Çorlu Ilçe Başkanlığı, Ege Üniversitesi’nde okurken öldürülen Fırat Yılmaz Çakıroğlu için resim sergisi düzenledi. Resim sergisine Geçmiş Dönem Milliyetçi Hareket Partisi Çorlu Ilçe Başkanı Saral Sarıalioğlu, geçmiş dönem Ocak başkanları, Milliyetçi Hareket Partisi Ilçe Başkanı Ilhan Ermeydan, Cumhur Ittifakı Çorlu Belediye Başkan Adayı Serkan Erçili katıldı.

Ülkü Ocakları Çorlu Ilçe Başkanımız Gökhan Karataş bey Fırat Yılmaz Çakıroğlu Resim Sergisinde Yaptığı Konuşmada  "Hainler tarafından atardamarı kesilen Fırat yılmaz Çakıroğlu şehit oldu. Nice Fırat yılmaz Çakıroğluları yetiştirmeye yemin ettik. Göreve geldiğimiz bir buçuk ayda da yeminimizi tekrarladık. Türk  bayrağı inmeyecek kolluk kuvvetlerinden sonra  Ülkücü  gençler sokaklarda ve kampüslerde ülkemizin bekasına sahip çıkacaktır. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin emrettiği gibi ittifaka sahip çıkıyoruz. Sizlerin huzurunda Ittifak adayımız sayın Serkan Erçili'ye ülkücüleri iyi temsil edeceğine inandığım için  bozkurt hediyesi etmek istiyorum"dedi. Serkan Ercili yaptığı konuşmada teşekkürlerini ilettikten sonra "Nice ülkücü Fıratlar yetiştireceğiz. Resim sergisine Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'da katılacaktı lakin Ankara’da katılması gereken bir toplantı olduğu Için gelemeyerek özürlerini iletti. Bu bozkurtu sayın bakanımız adına ve bir nisanda bu bozkurtu belediye başkanı çalışma masasına koymak üzere alıyorum” dedi.

Kaynak: Editör: İzzet MEDE
 
Etiketler: SERKAN, ERÇİLİ:, BOZKURTU, 1, NİSAN'DA, ÇORLU, BELEDİYESİ'NDEKİ, MASAMA, KOYACAĞIM,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı