Haber Detayı
04 Şubat 2016 - Perşembe 11:35
 
Sultan Harem Taht Kösem Sahnelendi
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Sultan Harem Taht Kösem tiyatro oyunu ilgiyle izlendi.
Sanat Haberi


Ankara Orta Oyuncuları Tiyatrosu tarafından hazırlanan, Ünal Çeken’in yazıp yönettiği Sultan Harem Taht Kösem tiyatro oyununa Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve eşi Gülseren Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Oral Karakaya, TESKi Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanları Neşat Erdoğan, Şeref Çetin, Daire Başkanları, Birim Müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

OYUN BÜYÜK ALKIŞ ALDI

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yılmaz İçöz Sahnesi’nde Ankara Orta Oyuncuları Tiyatrosu tarafından matine ve suare olarak iki kez sahnelenen 2 perdelik oyun büyük beğeni topladı. Vatandaşlar, oyunu ücretsiz olarak izleme olanağı veren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’na teşekkür ederek bu tarz kültürel etkinliklerin devam etmesini diledi.

Ayakta alkışlanan oyun sonunda Başkan Albayrak sanata ve sanatçıya verdikleri değerin altını çizip, sanatçılara çiçek takdim ettikten sonra günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Tekirdağ, Büyükşehir, Belediyesi, Kültür, Sosyal, İşler, Dairesi, Başkanlığı, ta
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Arşiv
Haber Yazılımı